czwartek, styczeń 24, 2019

Cyfrowy Polsat jest platformą satelitarną, która pod względem liczby abonentów jest jedną z największych platform w Europie. Cyfrowy Polsat zapewnia dostęp do ponad 140 kanałów polskojęzycznych oraz 40 kanałów HD. Użytkownicy platformy mają do dyspozycji usługi PPV/VOD Domowa Wypożyczalnia oraz TV Online/Catch-up tv. Platforma posiada własną fabrykę dekoderów. Oferta telewizyjna podzielona jest na pakiety. Szczegóły dotyczące pakietów i kanałów w nich zawartych znajdują się w dziale pakiety na naszej witrynie. Na stronie publikujemy także aktualne promocje dla nowych klientów, jak i ofertę dla obecnych abonentów.

Z menu powyżej mogą Państwo wybrać informacje dotyczące pakietów telewizyjnych Cyfrowego Polsatu, dostępnych dekoderów satelitarnych jak i również zapoznać się z ofertą telewiazji naziemnej oraz telwizji mobilnej.

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.