czwartek, grudzień 13, 2018

Logo Internet LTE Internet Power LTE 25 GB

 

 

 

 

 

 

Cena: 59,90 zł/miesiąc

Limit danych: 25 GB/miesiąc

Możliwość aktywacji dodatkowego pakietu nocnego 100 GB (dostępny w godzinach 01:00-07:00) w cenie 2,90 zł/miesiąc

Po wykorzystaniu danych z pakietu podstawowego istnieje możliwość nieograniczonego pobierania danych w zasięgu sieci LTE z prędkością do 10 Mb/s w cenie 10 zł/miesiąc

 

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.