czwartek, styczeń 24, 2019

VOD LEGO i wakacyjny konkurs Cyfrowego Polsatu

Lego vodW VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu powstał nowy kanał poświecony wyłącznie produkcjom LEGO, w sam raz dla najmłodszych, cieszących się wakacjami widzów. Jednocześnie wystartował wakacyjny konkurs Cyfrowego Polsatu oraz LEGO, w którym można wygrać atrakcyjne zestawy tematyczne popularnych klocków.

 

Największa platforma satelitarna w Polsce – Cyfrowy Polsat wraz z jednym z wiodących producentów zabawek na świecie – LEGO zapraszają do spędzania wolnego czasu ze znanymi i lubianymi postaciami LEGO. Z myślą o najmłodszych widzach VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa stworzyła kanał w całości poświęcony LEGO. Na pozycji 164 obejrzeć można zarówno archiwalne, jak i premierowe odcinki takich seriali jak: LEGO CHIMA, LEGO FRIENDS i LEGO NINJAGO. Kanał dostępny jest w Pakiecie VOD, możliwe jest również wypożyczenie pojedynczego serialu w cenie 4,90 zł.

Od 10 lipca do 4 września br. wszyscy abonenci, którzy wejdą na stronę www.cyfrowypolsat.pl mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są tematyczne zabawki z serii LEGO Friends, m.in. Lecznica dla zwierząt, Latarnia morska Heartlake czy Tytanowy smok z serii Ninjago. Aby dołączyć do zabawy wystarczy:

  1. Obejrzeć film z serii LEGO: FRIENDS, CHIMA lub NINJAGO w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu.
  2. Wysłać numer karty dekodera wraz z odpowiedzią na pytanie: „W jakimi kraju powstało LEGO?”.
  3. Wykazać się kreatywnością przy tworzeniu pracy, np. zdjęcia, rysunku, grafiki, opowiadania lub rzeźby, która będzie przedstawiała postać lub zabawę związaną z LEGO.

Więcej informacji na www.cyfrowypolsat.pl, w zakładce VOD.

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.