czwartek, grudzień 13, 2018

Poczuj adrenalinę z Extreme Sports Channel i Cyfrowym Polsatem!

UFC 189Na facebookowym fanpage’u Cyfrowego Polsatu na fanów sportów walki czeka podwójny bilet na Galę UFC Fight Night, która 18 lipca br. odbędzie się w Glasgow i będzie transmitowana przez Extreme Sports Channel. Ponadto wybrane gale i walki można teraz oglądać także jako VOD w największej telewizji internetowej IPLA, a jeszcze do 20 lipca br. wszyscy abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu mogą cieszyć się bezpłatnym dostępem do kanału Extreme Sports Channel w ramach „otwartego okna”.

W dostępnym na fanpage’u Cyfrowego Polsatu (www.facebook.com/cyfrowypolsat) konkursie do wygrania czeka weekend w Glasgow i podwójny bilet na Galę UFC Fight Night, która odbędzie się 18 lipca! Aby go zdobyć, wystarczy obejrzeć odbywającą się 12 lipca Galę UFC 189, w której zmierzą się m.in. walczący o tymczasowy tytuł mistrza wagi piórkowej Chad Mendes vs Conor McGregor i Robbie Lawler vs Rory MacDonald, oraz opisać najlepszy cios, który padł w Las Vegas.

Dodatkowo, w największej telewizji internetowej IPLA dla abonentów kanału Extreme Sports Channel udostępnione zostały w opcji VOD najbardziej emocjonujące walki z Gal UFC, m.in. Jones vs Gustafsson, Shogun vs Henderson, Couture vs Lesnar czy Lesnar vs Carwin. Materiały można oglądać bezpłatnie na dekoderach Cyfrowego Polsatu, stronie www.ipla.tv, na smartfonach oraz w aplikacji IPLA na PC i Smart TV.

Extreme Sports Channel to jedyna stacja telewizyjna poświęcona najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia. Podczas „otwartego okna” kanału wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu mają niepowtarzalną możliwość obejrzenia trzymających w napięciu dokumentów, wnikliwych prezentacji sylwetek współczesnych ikon sportu, a także porywających sportowych wydarzeń i mistrzostw! Gale UFC na Extreme Sports Channel będzie można oglądać na żywo przez najbliższych kilka lat. Fani mieszanych sztuk walki mogą śledzić ponad 40 transmisji rocznie oraz sięgnąć do bogatego archiwum UFC. Kanał dostępny jest na 18 pozycji na liście kanałów operatora.

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.