czwartek, styczeń 24, 2019

Oferta IPLI w wersji dla osób z dysfunkcją słuchu

pic iplaZ myślą o potrzebach osób niesłyszących oraz niedosłyszących, największa polska telewizja internetowa IPLA rozwija funkcję udostępniania napisów i poszerza bibliotekę materiałów z napisami o kolejne propozycje z oferty Telewizji Polsat, dostępne na stronie www.ipla.tv. Obecnie IPLA proponuje blisko 500 pozycji z napisami, oznaczonych specjalną ikoną, co ułatwia ich identyfikację, a liczba ta będzie w przyszłości rosnąć.

Korzystając z IPLI dostępnej na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji na komputery, osoby niesłyszące oraz niedosłyszące mają możliwość obejrzenia wybranych filmów, seriali oraz programów produkcji Telewizji Polsat w wersji z napisami, która w znaczący sposób wpływa na poprawę komfortu odbioru materiału.

Dzięki współpracy z Telewizją Polsat napisy zostały dodane m.in. do następujących produkcji: seriali kryminalnych „Na krawędzi” i „Malanowski i Partnerzy”, seriali obyczajowych „Pierwsza miłość”„Przyjaciółki” oraz paradokumentalnych produkcji „Chłopaki do wzięcia”, „Dlaczego ja?”, „Zdrady”, „Dzień, który zmienił moje życie”, „Trudne sprawy”. Pełna baza materiałów z napisami dostępna jest pod adresem www.ipla.tv/vodznapisami.

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.