czwartek, grudzień 13, 2018

Dwa razy więcej Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie!

Dwa razy więcej Internetu LTECyfrowy Polsat przygotował specjalną ofertę Internetu LTE – od 11 czerwca br., tylko przez 5 dni, na stronie internetowej www.cyfrowypolsat.pl dostępna jest promocja zapewniająca pakiet 60 GB z rabatem w programie smartDOM już za 25 zł miesięcznie!

Klienci, którzy w okresie od 11 do 16 czerwca br. skorzystają z oferty Internetu LTE dostępnej na stronie www.cyfrowypolsat.pl, otrzymają atrakcyjny prezent – aż 2 razy więcej danych do wykorzystania w tej samej cenie co dotychczas, przez cały okres użytkowania usługi.

Dodatkowym benefitem dla zamówień złożonych online jest Pakiet Nocny z 200 GB do wykorzystania w godzinach 1:00-8:00 za 0 zł/mies. Ponadto 3 pakiety największej polskiej telewizji internetowej IPLA: IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI oraz IPLA FILMY I SERIALE przez pierwsze 2 miesiące dostępne są bez dodatkowych opłat.

W ramach promocji można wybrać router Huawei B315, który umożliwia pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s, dzięki czemu korzystanie z sieci jest szybkie i wygodne, także dla wielu członków rodziny jednocześnie.

W zasięgu superszybkiego Internetu LTE Cyfrowego Polsatu i sieci Plus znajduje się ponad 90% Polaków.

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.