czwartek, grudzień 13, 2018

Nowa promocja Internetu Domowego LTE w Cyfrowym Polsacie

Logo Lte 2 czerwca br. Cyfrowy Polsat wprowadził nową, specjalną promocję Internetu Domowego LTE – Internet Domowy LTE bez limitu danych już za 25 zł miesięcznie z rabatem smartDOM. Co więcej, pierwsze 3 miesiące umowy zwolnione są z opłat za abonament.

Internet Domowy LTE to unikatowy zestaw składający się z zewnętrznego modemu LTE i routera Wi-Fi LTE. Zastosowanie modemu zewnętrznego LTE pozwala zwiększyć zasięg i siłę sygnału poprzez wyeliminowanie tłumienia przez ściany i inne elementy konstrukcyjne budynku. Montaż na wysokości dodatkowo ogranicza wpływ naturalnych barier, np. wysokich budynków lub wzniesień w okolicy. Dzięki temu klient korzysta z usługi o lepszych parametrach nawet na granicy zasięgu LTE. Modem można zainstalować niezależnie lub zintegrować z istniejącą instalacją antenową telewizji satelitarnej lub naziemnej. Wówczas za pośrednictwem kabla antenowego sygnał trafia do routera Wi-Fi LTE, który rozprowadza go po domu lub mieszkaniu.

Moc prezentów w ramach umowy

Przygotowana oferta zapewnia szeroki wybór podstawowych pakietów danych oraz możliwość korzystania z LTE bez limitu danych bez dodatkowych opłat, dzięki czemu cała rodzina może swobodnie korzystać z Internetu.

Tabela LTE 020615

W nowej odsłonie oferty klienci zyskają liczne benefity:

  • LTE bez limitu danych za 0 zł dostępne już od abonamentu 25 zł/mies. z rabatem smartDOM,
  • aż 3 miesiące bez opłat abonamentowych na start,
  • aż 200 GB dodatkowo w Pakiecie Nocnym za jedyne 2,90 zł miesięcznie,
  • pakiety: IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI oraz IPLA FILMY I SERIALE przez pierwsze 2 miesiące w cenie abonamentu. Po okresie promocji możliwość rezygnacji lub skorzystania nawet z 3 pakietów za 10 zł/mies.,
  • możliwość korzystania z największej telewizji internetowej IPLA bez naliczania opłat za transfer do końca bieżącego roku.

Atrakcyjne warunki

Nowa oferta dostępna jest z umową na 24 miesiące i – dzięki programowi smartDOM – z abonamentem już od 25 zł/mies. przez cały okres użytkowania usługi. W przypadku zakupu Internetu Domowego LTE jako pierwszej usługi z portfolio Cyfrowego Polsatu i Plusa, klient zyskuje możliwość dołączenia w przyszłości kolejnych usług z rabatem 50% w programie smartDOM. Z zewnętrznego modemu LTE oraz routera domowego LTE można korzystać w opcji na udostępnienie – w ramach jednorazowej opłaty aktywacyjnej w wysokości 1 zł oraz miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł lub 10 zł. Także w przypadku tej oferty klienci mają możliwość przetestowania usługi przez 7 dni, aby upewnić się, czy oferowane parametry usługi odpowiadają ich potrzebom.

W zasięgu superszybkiego Internetu LTE Cyfrowego Polsatu i sieci Plus znajduje się ponad 90% Polaków.

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.