czwartek, grudzień 13, 2018

Nowa wersja aplikacji IPLA dla systemu Windows 8.1

IPLA dla systemu Windows 8.1 Od dzisiaj użytkownicy urządzeń z systemem Windows 8.1 mogą pobrać nową, udoskonaloną wersję aplikacji największej telewizji internetowej IPLA. Zapewnia ona dostęp do aż 36 kanałów TV oraz wydarzeń LIVE, również w jakości HD. Dzięki wdrożonym zmianom także użytkownicy systemu Windows 8.1 otrzymają niepowtarzalną możliwość obejrzenia zbliżającej się wielkimi krokami sobotniej Gali KSW 31!

Oferująca swoim użytkownikom bogatą bibliotekę tytułów filmowych oraz największą w Polsce legalną bazę treści telewizyjnych, liczącą ponad 50 000 materiałów (w tym 100 tytułów seriali!), a także około 200 godzin miesięcznie relacji z największych wydarzeń sportowych IPLA jest najczęściej używaną aplikacją w systemie Windows 8.1, który stosowany jest nie tylko w komputerach PC i laptopach, ale także w coraz bardziej popularnych tabletach.

W najnowszej wersji aplikacji IPLA oprócz dotychczas dostępnych materiałów bezpłatnych użytkownicy znajdą aż 36 linearnych kanałów TV, w tym:

  • informacyjne, m.in. Polsat News HD, Republika, Superstacja,
  • filmowo-serialowe, m.in. AXN, AXN Spin, Filmbox HD, Sundance HD,
  • popularnonaukowe, m.in. Discovery Channel, History,
  • sportowe, m.in. Polsat Sport HD, Eurosport HD, FightKlub,
  • muzyczne, m.in. 4Fun TV, TV.Disco, Kino Polska Muzyka,
  • rozrywkowe, m.in. Polsat Play, Polsat Cafe, iTV,
  • dla dzieci, m.in. Duck TV, Da Vinci Learning.

Ponadto otrzymają dostęp, także w jakości HD, do wydarzeń na żywo – zarówno tych największych sportowych, jak np. gala KSW31, która odbędzie się już w najbliższą sobotę czy XXVI Liga Światowa Siatkarzy, jak i cieszących się dużą popularnością programów rozrywkowych, jak np. „Top Chef”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” czy „Must be the Music. Tylko muzyka”.

Nowe treści dla użytkowników urządzeń z systemem Windows 8.1 będą dostępne albo jako pojedyncze wydarzenia (bezpłatne bądź płatne), albo w pakietach tematycznych, np. IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA I NEWS, IPLA ROZRYWKA czy też IPLA DZIECI, oferowanych w cenie od 4,90 zł za 30 dni. Z wykupionych pakietów można także korzystać na innych urządzeniach, czy to na stronie www.ipla.tv, czy w aplikacji np. na urządzenia mobilne, smartTV czy dekodery Cyfrowego Polsatu.

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.