czwartek, grudzień 13, 2018

Tylko w Cyfrowym Polsacie kanały HBO i serwis HBO GO za 20 zł miesięcznie!

kanały HBO i serwis HBO GO za 20 zł   Abonenci usługi telewizyjnej Cyfrowego Polsatu zainteresowani kanałami HBO i serwisem HBO GO mogą je teraz dokupić do każdego pakietu podstawowego za jedyne 20 zł miesięcznie! Oznacza to, że największe hollywoodzkie filmy dostępne są już od pakietu Rodzinnego HD za 19,90 zł.

 Pakiet HBO HD HBO GO składa się z kanałów: HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD oraz internetowego serwisu wideo na żądanie HBO GO dającego dostęp do ponad 2 tysięcy godzin filmów i seriali na dekoderach Cyfrowego Polsatu, komputerach, tabletach i smartfonach. Powyższy pakiet, zapewniający największe hollywoodzkie produkcje, takie jak np.: „Herkules”, „Lego: Przygoda”, „Niesamowity Spider-Man 2”, „Czarownica”, „Ona”, kultowe seriale, np. „Gra o tron”, „Detektyw”, „The Knick”, oraz kontrowersyjne dokumenty, np. „Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta”, „Niepowstrzymani” czy „W sprawie Susan Sontag”, dostępny jest w nowej, niższej cenie – 20 zł/mies. Można go dokupić do każdego pakietu podstawowego w Cyfrowym Polsacie:

Pakiet podstawowy

Cena

Cena z HBO HD HBO GO

Rodzinny HD

19,90 zł

39,90 zł

Familijny HD

39,90 zł

59,90 zł

Familijny Max HD

49,90 zł

69,90 zł

Ponadto oferta z pakietem Familijnym Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD, zapewniająca dostęp do 158 kanałów, w tym do pełnej oferty sportowej oraz do ponad 40 kanałów filmowych, m.in. z grupy Cinemax i FilmBox, dostępna jest za jedyne 59,90 zł/mies. Dla osób zainteresowanych pełną ofertą programową Cyfrowego Polsatu z kanałami HBO i dostępem do serwisu HBO GO idealnym rozwiązaniem będzie oferta Premium + HBO GO w cenie 89,90 zł/mies. Dzięki programowi smartDOM abonament za telewizję można obniżyć aż o 50%, dokupując ją do innej posiadanej usługi – Internetu mobilnego od Cyfrowego Polsatu lub Plusa albo telefonii Plusa. Rabat dotyczy ofert z abonamentem od 59,90 zł, a więc zostanie naliczony także przy wyborze pakietów Familijny HD lub Familijny Max HD z dołączonymi kanałami HBO i serwisem HBO GO.

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.