czwartek, grudzień 13, 2018

Bajkowa majówka z IPLĄ!

Bajkowa majówka z IPLĄ Z myślą o zbliżającej się wielkimi krokami majówce największa telewizja internetowa IPLA przygotowała dla swoich najmłodszych widzów specjalny prezent. Kultowe bajki, takie jak np. „Milusiaki”, „Wyspa dinozaura”, „Przygody Oskara Baloniarza” czy „Franklin”, do 10 maja są dostępne bez opłat!

„Milusiaki” to grupa odważnych przyjaciół, która wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw wyprawę dookoła świata. „Stepujacy koń Marvin” nie dość, że pięknie tańczy, to jeszcze jest najlepszym przyjacielem Eddy’ego, chłopca, który podjął wakacyjną pracę w wesołym miasteczku. Beztroskie życie na tytułowej „Wyspie Dinozaura” zburzy wyrzucone przez wodę na brzeg prastare jajo, z którego wykluje się zielony dinozaur Dyzio. „Mały Król” wraz z paczką zwierzęcych przyjaciół, co rusz wpada na nowe, zwariowane pomysły, jak nadanie imion wszystkim kwiatom czy podrzucanie naleśników do sufitu. „Timothy idzie do szkoły” pokaże, że nauka w nowej szkole dzięki obecności przyjaciół może być zabawna i ekscytująca. Dzięki „Przygodom Oskara Baloniarza” najmłodsi widzowie polecą w podróż balonem, natomiast za sprawą bajki pt. „Hutosie” przez zabawę nauczą się wielu praktycznych rzeczy. Mały żółwik „Franklin” wraz z Misiem, Ślimakiem, Wydrą i Gąską zabiorą w swój zaczarowany świat, a czteroletni „Kajtuś”, dla którego każdy dzień jest pełen niespodzianek, będzie uczył się życia. Mysz „Anatol” oprowadzi po ulicach Paryża i nauczy, że wszystkie przeszkody można pokonać.

Majówkowe propozycje IPLI są dostępne na stronie www.ipla.tv lub w aplikacji IPLA na wybranym urządzeniu, np. tablecie, smartfonie, laptopie, Smart TV czy dekoderze Cyfrowego Polsatu.

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.