czwartek, grudzień 13, 2018

„Pakiet z jajem” w IPLI

IPLA przygotowała wielkanocne prezenty dla swoich widzów! Największa telewizja internetowa IPLA przygotowała wielkanocne prezenty dla swoich widzów! Na najmłodszych odbiorców czekają popularne bajki, takie jak „Duży i mały”, „Fix i Foxi”, „Dogtanian” oraz wiele innych, udostępnionych bezpłatnie tytułów. Starsi widzowie mogą skorzystać z „Pakietu z jajem”, w którego skład wchodzi aż pięć filmów, m.in. „Roman Barbarzyńca”, „Goryl Śnieżek w Barcelonie” i „Baby są jakieś inne”, oraz kanał telewizyjny FilmBox Family. Obydwie propozycje będą dostępne do 13 kwietnia br.

Bajki dla najmłodszych

Najmłodsi widzowie znajdą szczególny prezent – paczkę specjalnie przygotowanych przez IPLĘ bajek, które dostępne są bez żadnych opłat. „Mali giganci” pozwolą poznać smak wygranej i nauczą, że porażka nie jest tak straszna, jak może się wydawać. „Duży i Mały” wraz z myszką Ruby, bliźniaki „Fix i Foxi” oraz „Kikoriki” zabiorą w świat swoich niesamowitych przygód. „Dogtanian” wraz z pozostałymi muszkieterami oraz ukochaną Juliette zmierzy się z podstępnym hrabią de Rochefort, a Paulie i Fiona, jako „Strażnicy miasta”, pomogą mieszkańcom miasteczka w ich codziennych problemach. „Kajtuś” i „Krówka Mela” natomiast pokażą, że każdy dzień jest pełen niespodzianek.

„Pakiet z jajem”

Pogoda podczas Świąt Wielkanocnych postanowiła nas nie rozpieszczać, dlatego największa telewizja internetowa IPLA przygotowała „Pakiet z jajem”, składający się z pięciu filmów oraz kanału FilmBox Family, zapewniający dużą dawkę humoru. Wątły i chudy „Roman Barbarzyńca” będzie musiał uwolnić plemię Barbarzyńców-Kulturystów od okrutnego księcia Zamordora. „Goryl Śnieżek w Barcelonie” będzie szukał wróżki, która może go zamienić w zwykłego goryla. Najbardziej kobieca komedia o mężczyznach pt. „Baby są jakieś inne” wyjaśni, która płeć pochodzi z Wenus, a która z Marsa. „Wyjazd integracyjny” połączy losy trzech facetów (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) z piękną dziewczyną (Katarzyna Glinka), a „Zalajkowany na śmierć” obnaży prawdę o relacjach panujących w serwisach społecznościowych. Kanał FilmBox Family oferuje natomiast rozrywkę, która przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym: filmy i seriale familijne, komedie, kreskówki oraz popularne produkcje dla dzieci i młodzieży. „Pakiet z jajem” dostępny jest w cenie 5 zł dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz 7 zł dla użytkowników IPLI.

Szczegóły znajdują się na www.ipla.tv

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.