czwartek, grudzień 13, 2018

Gala KSW 30: Genesis w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Gala KSW 30 W Cyfrowym Polsacie i IPLI będzie można obejrzeć galę KSW 30, która odbędzie się już 21 lutego w poznańskiej Arenie. Abonenci Cyfrowego Polsatu konfrontację sztuk walki będą mogli zobaczyć bez dodatkowych opłat na kanałach Polsat oraz Polsat Sport, natomiast dzięki największej telewizji internetowej IPLA odpłatny dostęp do gali będą również mieli użytkownicy urządzeń mobilnych.

Użytkownicy IPLI zmagania swoich ulubionych zawodników będę mogli obejrzeć na stronie www.ipla.tv, na urządzeniach mobilnych – laptopie, tablecie czy smartfonie – oraz w SmartTV. Przy płatności kartą lub przelewem opata będzie wynosiła 7 zł, kod dostępu zamówiony za pomocą SMS kosztuje 11,07 zł. Specjalnie dla wielbicieli sportów walki zostanie przygotowane studio, które poprowadzą znakomici dziennikarze Polsatu Sport. Jego transmisja rozpocznie się o godz. 19.00 na kanale Polsat Sport i równolegle zostanie udostępnione w IPLI, natomiast o godz. 19.15 jako pierwsi na ringu spotkają się zawodnicy z karty dodatkowej (undercard). Uroczyste otwarcie gali i jednocześnie transmisja także na antenie Polsatu rozpoczną się o godz. 20.05.

Osiem walk na gali KSW 30: Genesis
Podczas gali KSW 30 odbędzie się osiem walk. W walce wieczoru wystąpi Borys Mańkowski, który już po raz drugi stanie w obronie mistrzowskiego pasa KSW w wadze półśredniej podczas starcia z Mikhailem Tsarevem. Również w wadze półśredniej zmierzą się Rafał Moks z Aslambekiem Saidovem oraz jedyna mistrzyni Federacji Karolina Kowalkiewicz w walce z wysoko notowaną Brazylijką Kalindrą Farią. Pozostałe pojedynki to: Mateusz Gamrot vs Rodrigo Cavalheiro, Anzor Azhiev vs Kleber Koike Erbst, Michał Włodarek vs Szymon Bajor, Jakub Kowalewicz vs Łukasz Rajewski, Kamil Gniadek vs Mateusz Zawadzki.

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.