czwartek, grudzień 13, 2018

Walentynki z IPLĄ – pełne uczuć filmy za 1 zł!

Walentynki z IPLĄ Z okazji zbliżających się Walentynek największa telewizja internetowa IPLA przygotowała wyjątkowy prezent dla swoich użytkowników. Od 12 do 16 lutego br. każdy będzie mógł wypożyczyć wybrane filmy za symboliczną złotówkę! Wśród dziesięciu propozycji znajdą się m.in. takie tytuły jak: „Odrobina nieba”, „O północy w Paryżu” czy „Blue Valentine”, które idealnie sprawdzą się podczas romantycznego wieczoru.

W walentynkowy nastrój wprowadzi „Odrobina nieba” z piękną Kate Hudson, odkrywającą, co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze. Dla wielbicieli twórczości Woody’ego Allena idealną propozycją będzie obsypany nagrodami, w tym Oscarem za najlepszy scenariusz, obraz pt. „O północy w Paryżu”. Wśród zwariowanych komedii znajdą się „Miłość z przedszkola”, „Zack i Miri kręcą porno” oraz „Jak ona to robi?” z Sarah Jessicą Parker oraz uwodzicielskim Piercem Brosnanem. W „Wypisz, wymaluj… miłość” Clive Owen z Juliette Binoche udowodnią, że dwoje na pozór odmiennych ludzi może się do siebie zbliżyć dzięki wspólnie podjętemu wyzwaniu. W „Nocnym pociągu do Lizbony” wcielający się w główną rolę Jeremy Irons wyruszy w pełną niespodzianek podróż, która zaprowadzi go do własnego wnętrza, natomiast w „Miłość i taniec” piękna Amy Smart odkryje w sobie ukryty talent oraz… odnajdzie prawdziwą miłość. „Jagodowa miłość” zabierze widza w podróż z takimi gwiazdami jak: Norah Jones, Jude Law, Natalie Portman oraz Rachel Weisz, natomiast „Blue Valentine” ukaże portret Cindy (Michelle Williams) i Dean’a (Ryan Gosling), którzy, próbując uratować swoje małżeństwo, wskrzeszą uczucia z lat swojej młodości.

Aby skorzystać z walentynkowej oferty i wypożyczyć film za 1 zł, wystarczy wejść na stronę www.ipla.tv lub do aplikacji IPLA na wybranym urządzeniu, np. tablecie, smartfonie, laptopie, Smart TV czy dekoderze Cyfrowego Polsatu.

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.