czwartek, grudzień 13, 2018

Piąty sezon „The Walking Dead” w IPLI!

Piąty sezon „The Walking Dead” w IPLI! Wraz z powrotem na antenę kanału FOX kultowego już serialu „The Walking Dead”, opowiadającego o przetrwaniu w świecie opanowanym przez zombie, abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający w swojej ofercie wspomniany kanał otrzymali możliwość obejrzenia piątej serii serialu w największej telewizji internetowej IPLA bez żadnych dodatkowych opłat.

Od 9 lutego br., w każdy poniedziałek o godz. 22.00 na kanale FOX będą emitowane nowe odcinki z długo oczekiwanej, drugiej części piątego sezonu „The Walking Dead”. Abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający w swojej ofercie kanał FOX otrzymali niepowtarzalną możliwość obejrzenia w IPLI premierowych odcinków piątego sezonu już następnego dnia po ich emisji na antenie stacji, czyli od 10 lutego. Dodatkowo na 4 tygodnie zostały im udostępnione wszystkie odcinki pierwszej części piątego sezonu. Całość bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy wejść na stronę www.ipla.tv lub do aplikacji IPLA, aby przenieść się do świata, który po pandemicznej apokalipsie został opanowany przez zombie.

W największej telewizji internetowej IPLA można znaleźć również cztery pierwsze sezony „The Walking Dead”. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz klientów sieci Plus posiadających pakiet IPLA PLUS są one dostępne bez dodatkowych opłat, natomiast pozostali użytkownicy IPLI za cały 1 sezon zapłacą 6,90 zł, a za pozostałe sezony – po 9,90 zł. Serial znajduje się również w ofercie pakietu IPLA FILMY I SERIALE.

„The Walking Dead” w IPLI można oglądać na tabletach, smartfonach, laptopach, w Smart TV, a także na dekoderach Cyfrowego Polsatu podłączonych do Internetu.

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.