czwartek, grudzień 13, 2018

Wybierz Cyfrowy Polsat – najchętniej polecaną telewizję. Wypróbuj ofertę platformy przez 10 dni za darmo!

Wypróbuj ofertę platformy przez 10 dni za darmo! Od 3 lutego br. klienci Cyfrowego Polsatu, którzy zdecydują się na podpisanie umowy w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, będą mieli możliwość przetestowania oferty telewizyjnej operatora przez 10 dni za darmo! W tym czasie będą mogli sprawdzić, dlaczego to właśnie Cyfrowy Polsat jest najchętniej polecaną telewizją płatną.

W badaniu przeprowadzonym przez GfK Polonia, pt. „Satysfakcja klientów Cyfrowego Polsatu na tle konkurencji 2014”, Cyfrowy Polsat posiadał najwyższy wskaźnik rekomendacji wśród wszystkich operatorów płatnej telewizji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy rozważają zakup płatnej telewizji lub zmianę operatora, platforma wprowadza niepowtarzalną możliwość zapoznania się przez 10 dni z jej usługami i ofertą programową bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Z telewizji na próbę można skorzystać niezależnie od wybranego pakietu programowego, wystarczy zawrzeć umowę w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży.

Oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu to bogactwo kanałów – w tym najpopularniejsze kanały sportowe (Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport) i ponad 40 stacji filmowych, wygodne pakiety dostosowane do potrzeb rodziny, liczne usługi dodatkowe, np. VoD, PPV, Multiroom HD, a także nowoczesne dekodery HD i PVR HD z wbudowaną aplikacją IPLA.

Ponadto, wybierając ofertę Cyfrowego Polsatu, klienci otrzymują szereg dodatkowych benefitów: nawet do 4 miesięcy bez opłat na start, dostęp do wszystkich meczów eliminacji UEFA EURO 2016TM w największej telewizji internetowej IPLA, możliwość korzystania z usługi Multiroom HD już od 5 zł miesięcznie (nawet na 3 dodatkowych telewizorach!), dekoder PVR HD już od 1 zł, a także 50% rabat na abonament przez całą umowę w ramach superoferty w programie smartDOM.

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.