czwartek, grudzień 13, 2018

Trwa smartWYPRZEDAŻ w Programie smartDOM Plusa i Cyfrowego Polsatu

smartDOM Plusa i Cyfrowego Polsatu Trwa smartWYPRZEDAŻ w programie smartDOM Plusa i Cyfrowego Polsatu, a w niej atrakcyjne sprzęty – smartfony, tablety i telewizory, w wyjątkowo okazyjnych cenach, nawet do 720 zł taniej! Wszystkie dostępne wraz z usługami Plusa i Cyfrowego Polsatu w promocji Programu smartDOM „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”.

smartWYPRZEDAŻĄ objętych jest kilkanaście nowoczesnych urządzeń z ofert Plus Abonament, Plus Internet, Plus Mix i Cyfrowego Polsatu, które będzie można kupić o kilkaset zł taniej niż dotychczas, także w ofercie ratalnej za 0 zł na start, wraz z usługami Plusa lub Cyfrowego Polsatu z abonamentem od 19,90 zł w programie smartDOM (jako drugi produkt).

Wyjątkowo ciekawą propozycją oferty Plus Internet będzie tablet Huawei LTE w ofercie ratalnej tańszy aż o 720 zł. W Programie smartDOM będzie on dostępny razem z Internetem Power LTE za 0 zł na start z łączną opłatą miesięczna 39,95 zł (umowa na 36 miesięcy).

Telefonem wiodącym smartWYPRZEDAŻy w Plus Abonament będzie Samsung Galaxy S4 LTE tańszy o 480 zł w ofercie ratalnej. W programie smartDOM można go mieć za 0 zł na start z rozmowami i SMS-ami bez limitu do wszystkich sieci komórkowych z łączną miesięczną opłatą w wysokości 64,99 zł.

W Cyfrowym Polsacie smartWYPRZEDAŻ to możliwość zakupu do telewizji Cyfrowego Polsatu tabletu LG G Pad 8.0 LTE o 180 zł taniej. Koszt miesięczny zestawu „telewizja+tablet” ze 133 kanałami TV dla całej rodziny, dekoderem HD PVR, tabletem i 10 GB Internetu będzie wynosił w programie smartDOM tylko 49,95 zł. Zamiast tabletu nadal będzie można wybrać telewizor Smart TV LG, hit oferty świątecznej, w ofercie już za 0 zł na start, teraz także z przekątną ekranu 47’’.

smartWYPRZEDAŻ rusza także w ofercie Plus Mix i znajdzie się w niej cały wachlarz telefonów z 6-calową Nokią Lumią 1320 LTE na czele (dostępna już za 1 zł w ofercie elastycznej 50 zł), na której nawet oglądanie filmów i seriali będzie czystą przyjemnością, tym bardziej, że do końca marca 2015 r. dla klientów Plusa dostępny jest bezpłatny pakiet IPLA PLUS.

Pozostałe sprzęty w cenach wyprzedażowych w Plus Abonament, w ofercie ratalnej za 0 zł na start, z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami, to:

 • Nokia Lumia 930 – taniej o 480 zł, z łączną miesięczną opłatą w Programie smartDOM w wysokości 94,99 zł (przez 24 miesiące),
 • LG G3 – taniej o 240 zł, z łączną miesięczną opłatą w Programie smartDOM w wysokości 84,99 zł (przez 24 miesiące),
 • LG G3s – taniej o 240 zł, z łączną miesięczną opłatą w Programie smartDOM w wysokości 69,99 zł (przez 24 miesiące),
 • HUAWEI Ascend P7 – taniej o 120 zł, z łączną miesięczną opłatą w Programie smartDOM w wysokości 74,99 zł (przez 24 miesiące),
 • Telewizor LG Smart TV 47’’ Full HD – taniej o 240 zł, z łączną miesięczną opłatą w Programie smartDOM w wysokości 54,98 zł (przez 48 miesięcy).

Pozostałe telefony w wyprzedaży w Plus Mix to:

 • Samsung Galaxy S4 mini z LTE - przeceniony z 519 zł na 1 zł w ofercie elastycznej 50 zł,
 • Nokia Lumia 530 – cena obniżona z 49 zł na 1 zł w ofercie standardowej 40 zł,
 • LG G2 Mini z LTE – cena obniżona z 149 zł na 1 zł w ofercie elastycznej 60 zł,
 • LG L Bello – cena obniżona z 149 zł na 1 zł w ofercie elastycznej 60 zł,
 • HTC Desire 310 – cena obniżona z 49 zł na 1 zł w ofercie elastycznej 40 zł,
 • LG L65 - cena obniżona z 49 zł na 1 zł w ofercie elastycznej 30 zł,
 • Kazam Thunder 345 z LTE - cena obniżona z 99 zł na 1 zł w ofercie elastycznej 30 zł,
 • Samsung S5611 - cena obniżona z 99 zł na 1 zł w ofercie standardowej 30 zł.

 

CyfrowyPolsat.net - Nieoficjalny serwis informacyjny na temat platformy Cyfrowy Polsat, pakiety, sprzęt, promocje, oferta, telefony, internet. Wszelkie informacje jakie potrzebujesz wiedzieć o największej polskiej platformie satelitarnej. Nowości ze świata cyfrowego polsatu, telewizja, telefonia gsm, internet. Tylko u nas wszystko w jednym miejscu.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub sa zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych,  czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.

Niniejsza strona służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.